Gull og gruve

asulg
11.11.2019 kl 07:18 3106

ELEMENT ASA4.12%530737
AUPLATA SA2.91%375000
SIMBA AS2.9%374171
NORDNET BANK AB2.8%361679
HAUGSTAD KIM JARLE2.53%326317
BJØNNESS ERIK2.47%319000
NOMURA INTERNATIONAL PLC2.25%289987
PRO AS2%257464
WIPS AS1.52%196550S
FJORD INVEST AS1.39%180000
DEDEKAM HOLDING AS1.32%170050
JOHANSEN GEIR OLE1.16%150000
NORDNET LIVSFORSIKRING AS1.07%138411
KJÆRVIK GUNNAR DAGFINN1.07%138000
SILVERCOIN INDUSTRIES AS1.02%132205
BETTUM ARILD0.99%128199
MARKHUS VEGARD0.84%109000
ESKONSIPO BERIT MERETE NYSTAD0.8%103983
WESTMOEN ARILD0.78%101500
SIVERTSEN JOHN ASBJØRN0.76%98301

TOP 20 SHAREHOLDERS34.81%4480554
ANDRE AKSJONÆRER65.19%8391039
TOTALT ANTALL AKSJER100%12871593SIST OPPDATERT04/11-2019

ELEMENT ASA 4.12% 530737
AUPLATA SA 2.91% 375000
SIMBA AS 2.9% 374171
NORDNET BANK AB 2.55% 329497
BJØNNESS ERIK 2.47% 319000
HAUGSTAD KIM JARLE 2.42% 312210
NOMURA INTERNATIONAL PLC 2.25% 289987
PRO AS 2% 257464
WIPS AS 1.52% 196550
S FJORD INVEST AS 1.39% 180000
NORDNET LIVSFORSIKRING AS 1.39% 179266
JOHANSEN GEIR OLE 1.35% 175000
DEDEKAM HOLDING AS 1.32% 170050
KJÆRVIK GUNNAR DAGFINN 1.07% 138000
SILVERCOIN INDUSTRIES AS 1.02% 132205
BETTUM ARILD 0.99% 128199
MARKHUS VEGARD 0.84% 109000
ESKONSIPO BERIT MERETE NYSTAD 0.8% 103983
WESTMOEN ARILD 0.78% 101500
HOLM JOACHIM STÅLSETT 0.77% 100000
TOPP 20 AKSJONÆRER 34.97% 4501819
ANDRE AKSJONÆRER 65.03% 8369774
TOTALT ANTALL AKSJER 100% 12871593
SIST OPPDATERT 11/11-2019

Rapportér innlegg

Vennligst skriv inn kommentar på hva du mener er upassende og trykk send. Dersom kommentar ikke er nødvendig, vennligst trykk send direkte.
E-postadressen brukes kun for å få kontakt med deg i forbindelse med advarselen.
E-postadressen brukes kun for å få kontakt med deg i forbindelse med advarselen.