BULL PÅ RIGG OG 20 RIGGER HAR FÅTT KONTRAKT

Denne tråden er stengt for nye innlegg.
12.04.2022 kl 06:58
Automatisk lukket grunnet trådens størrelse. (Beklager.)
Slettet bruker
BORR 02.09.2021 kl 17:17 366302

BORR VISER EKSEMPEL PÅ RATER OPPTIL 250000 dollar,OG HVA DET VIL HA Å SI PÅ INNTJENINGEN: fra q1 2021 presentation side 10 og q4 2020 side 12 presentation.
BORR ER OFFENSIVE I FREMTIDSTROEN OG DE NÆRMER SEG FOR HVER DAG. TIMING I VERDENSKLASSE MED LEDIGE RIGGER,OG DE HAR 5 NYE RIGGER SOM BLIR LEVERT I 2025
Oljeprisen er på God Vei til 120 Dollar Nå.
18 Rigger Nå på Kontrakt og ledelsen håper på 23 rigger på kontrakt innen slutten av 2022. Den 18 riggen Thor starter opp i juni 2022 med 1 års varighet pluss options
Borr Går break even på 13 rigger på kontrakt,og Nå er ratene stigende..
DET KAN BLI SPINNVILLE RATER FREMOVER.
Flere analytikere syntes nå at situasjonen til borr ser bedre ut.
BORR SER STERK ETTERSPØRSEL ETTER DERES RIGGER💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰
BUILT TO MAKE A DIFFERENCE
FLY BORR TO THE Moon.
EN AKSJE FOR SMARTE INVESTORER
Emisjonen fullstendig overtegnet på 19.97 kroner pr,aksje Trøim satser 26 millioner kroner noe som er et positivt signal.
Borr Forumet I Usa og Norge merker sterk økning av inntresse.
Alle Riggaksjer har Nå fått seg et Løft I USA og Norge.
VOLUMET ER TILBAKE I RIGGAKSJER. WE ARE HOT.
Redigert 04.04.2022 kl 17:38 Du må logge inn for å svare
Hellboy
04.01.2022 kl 20:37 3198

Takk, og takk tilbake :)

Men som nevnt er jeg ingen hausser ;) Jeg har tro på Borr, og kjøpte som sagt litt mer senest i dag, men håper forsåvidt at vi får en skikkelig dipp en av de kommende dagene. Da kjøper jeg mer :D

Men det er ikke en risikofri investering, men den ser bra ut akkurat nå. Definitivt
Slettet bruker
04.01.2022 kl 20:42 3178

Jeg ,beklager hellboy,jeg vet selvsagt ar du er en veldig seriøs aksjonær her på forumet,og dine tanker respekterer jeg.
Jeg ser for Meg Gode Tider for oss som tørr å holde på papiret. Denne sjanse vil jeg ikke løpe fra meg,og det kommer til å bli Fantastisk bra etterhvert som ukene går.
Hilsen D.F
Slettet bruker
04.01.2022 kl 21:21 3083

For de som ikke har vært med lenge nok så tapte borr 800 millioner kroner i såkalte forward kontrakter i riggkjempen Valaris,og måtte da gjøre opp i regnskapet ca 30.08.20. Nyhet fra E24.
Nå er det Ingen Gambling virksomhet i Borr,så vi kan trygt si att ledelsen har full kontroll på finansene.
Nå når ting endrer seg så fort,så kan det også bli et Størrre kjøpspress på borr aksjen fra andre intressenter.
Vi kan idag også lese om at john fredriksen øker i Valaris.Du er Velkommen til borr john.hehehe.
Redigert 04.01.2022 kl 21:44 Du må logge inn for å svare
Slettet bruker
04.01.2022 kl 21:28 3058

Christen sveeas har tjent kroner 45430000 på sin forward kontrakt i borr .7millioner aksjer på 14.34.
Hellboy
04.01.2022 kl 22:10 2965

Og siden du ikke følger/legger inn US-prisen lenger så gjør jeg det :D

2,31 og opp nesten 9% lar seg høre :)

Slettet bruker
04.01.2022 kl 22:17 2930

Opp 6.94 % på 2.31
Slettet bruker
04.01.2022 kl 22:20 2937

Jo jeg følger den hele tiden. Den kommer til å fortsette videre opp i morgen.
Igår så var jeg på banen igjen men da var det litt mere action der på kort tid.
De begynner å like mere og mere vår kjære borr i usa
Den eksakte sluttkursen i nok driter vi i hellboy,for i morgen Har nordmenn kontroll på borr og her liker vi enda bedre borr enn i Usa.
VI har lagertall fra olja nå i kveld og i morgen som kan påvirke stemningen i begge leirer.
Da Takker fuglen for seg å ønsker Dere alle en God Natt,
Redigert 04.01.2022 kl 22:39 Du må logge inn for å svare
Slettet bruker
05.01.2022 kl 06:51 2655

God Morgen .De Amerikanske Oljelagerene Fallt med 6,432 millioner fat i forrige uke,og det var ventet et fall på 3.4 millioner.
Så får vi se hva EIA rapporten i ettermiddag bringer kl 16.30. Der er det lov å ha forhåpninger om gode tall også.
Når John Fredriksen laster mere i rigg da sender han ut et positiv signal,sånn er det bare. Det er noen år siden han var så ivrig på kjøpsknappen i rigg.
DRILL BAYBY DRILL.
Redigert 05.01.2022 kl 07:19 Du må logge inn for å svare
Slettet bruker
05.01.2022 kl 07:23 2609

Borr bare stiger og stiger.Opp 2.16% i After Hours til 2.36 dollar,og nå var en motstand på 2.30 brutt, Det var det noen som mente var et motstandsnivå i Usa på stocktwist.
Olja er idag sterk og det siste er 80.06.
Kan det være Nyttårsraketten som går.?
Den er i Godt driv.
Redigert 05.01.2022 kl 07:27 Du må logge inn for å svare
Slettet bruker
05.01.2022 kl 08:52 2447

Etter å ha blitt en intressant aksje å eie så bare fortsetter den Gode stemningen i borr.Ordreboka ser ikke så værst ut idag. Borr er bare mere og mere populær.
Olja er Knallsterk Nå.
Redigert 05.01.2022 kl 08:58 Du må logge inn for å svare
Slettet bruker
05.01.2022 kl 09:03 5039

Taushet er for fuglen et tegn på at mange gjerne vil ha den billig.hehe
så lenge lagrene stuper så er det liv i fjøset.
Redigert 05.01.2022 kl 09:12 Du må logge inn for å svare
Slettet bruker
05.01.2022 kl 09:16 4980

Fuglen har observert at det er blitt et stemning skifte på børsforumet i usa,og der er de blitt mere positive ttil aksjen.
Ps lite aktivitet der men positive de som er der.
Blu sky.Drill Borr Drill.
Opec møte var mitt i blinken for borr aksjonærene da de valgre å øke produksjonen for februar.
Redigert 05.01.2022 kl 09:34 Du må logge inn for å svare
Slettet bruker
05.01.2022 kl 09:43 4893

Da fuglen har Store forventninger til lagertalla kl 16.30,så slår han av maskinen nå,og følger kvlelds showet over there ikveld. Takk for nå.
Null
05.01.2022 kl 10:43 4811

Holder 20 tallet i dag etter den dine oppgangen i går eller må vi ned og lukke gap fra i går?

NULL
Slettet bruker
05.01.2022 kl 12:36 4733

Les artikkelen under for innblikk i det håpløse avhengighetsforholdet EU har satt seg i i forfold til Russland. Putin følger Aleksandr Dugins russosentriske kapitalismealternativ (multipolar world), og han kan selge oljen sin til partneren sin Kina uansett.

Med ordene til professor emeritus Rögnvaldur Hannesson:
"Er det noen som tror at europeerne vil «straffe» russerne ved å stenge av deres leveranser av gass? Uttalelser fra både NATO og amerikanerne om «konsekvenser» hvis russerne finner på å invadere Ukraina lyder mest bare pinlige."

Enkelte sammenhenger synes åpenbare:
1 Stoltenberg vender tilbake med ett eneste mandat: å bidra til at Norge i sikkerhetspolitisk øyemed hurtigst mulig utbygger all tilgjengelig norsk olje/gass (og setter fart på utvinningen av sjeldne mineraler)
2 Støre sier oljefondet nå skal bli politisk. Det er dette som er den egentlige grunnen for Nicolai Tangens ansettelse i oljefondet. Bemerk at forgjengeren Ynge Slyngstad får 5% for å lede det kommende Aker Asset Managment, dvs 50 millarder av 1000 milliardersfondet. De snakker på innpust og utpust om grønne investeringer, men dette handler åpenbart i all hovedsak om olje/gass. Mine kilder sier Aker vil få mye støtte til å ta kontroll særlig over afrikansk offshore olje og gassforekomster.

= Vi står foran en ubeskrivelig gullalder for seismikk og rigg.

Bakgrunn
https://seekingalpha.com/article/4477220-eu-energy-policy-is-a-trainwreck

In the grip of a severe energy crisis, the EU is contemplating severe economic sanctions against its largest source of energy imports, over a possible conflict in Ukraine.The crisis already left the Nord Stream 2 pipeline in limbo, which increases the odds of the Power of Siberia 2 pipeline pitting the EU & China in direct competition.

The current high energy price environment in Europe risks becoming more or less permanent, given recent events that center around the Ukraine crisis. Europe's energy security challenges have their root in the 2014 confrontation over Ukraine. The EU severely misjudged its own natural gas import needs then. It figured that climate change initiatives will severely diminish natural gas demand. It also overestimated LNG availability, especially coming from America's shale boom

Contrary to past expectations, EU demand for Russian gas increased about 25% in the 2014-2019 period. In response to further delays to the Nord Stream 2 pipeline, it seems Russia may have been nudged towards a final decision on the Power of Siberia 2 pipeline project. If it will be built, it will pit the EU and China against each other for gas from the same fields, with China probably favored as a customer by Russia, given closer relations.

Europe risks a worsening outlook beyond 2022, which risks a dramatic deindustrialization trend throughout the economy

Russia never signed up to be Europe's safety cushion in case that its energy policies fail. 
Slettet bruker
05.01.2022 kl 13:24 4660

Hei adfontes kan du være så vennlig å gi oss litt olje oppdatering, om veien videre.
På forhånd Takk.
Hilsen D.F
Kontur
05.01.2022 kl 13:46 4628

Kjøper mer
Slettet bruker
05.01.2022 kl 14:57 4496

Fin den, det drar seg til, men reprising er ikke gjort over natta.
Men dette skal bli lukrativt å sitte i.
Slettet bruker
05.01.2022 kl 15:01 4496

https://www.vg.no/nyheter/utenriks/i/JxqB1X/dette-maa-du-vite-om-ukraina-russland-konflikten

"Derfor ser man nå et diplomatisk kappløp for å unngå en fullskala krig"

Denne januar skal verdens rikeste plassere rekordstore mengder cash inn i aksjer. Oljeprisen spås høyt.

På toppen av pengene som skal plasseres utover hele risikospekteret av det som antas å bli årets vinnersektor - Energi - kommer ytterligere en porsjon til som vil bli plassert utelukkende i høyrisk papirene som er mest geara mot oljeprisen, som en hedge mot oljepris fullstendig ute av kontroll. Uteblir russisk olje og gass fra det vestlige marked? ... Da faller det meste, mens oljeservice med mye gjeld hurtig vil gå til ATH. Jeg gjentar: Utover den fantastiske avkastningen som en normal reprising (som alt er i kjømda) vil medføre, er det en reel sjanse for at gjeldstynget seismikk og rigg vil gå til ATH allerede i år, (og ikke i 2024 som er løpet som ligger i supersyklusens normalløp uten store disruptive hendelser).
Klokavskade
05.01.2022 kl 15:11 4479

Et storpolitisk "drama" mellom Russland, Kina, Eu og USA vil sende borrkursen til ATH før vi vet ordet av det. Fjøsnissene i USA kan vi glemme inntil de får opp øynene.
Klokavskade
05.01.2022 kl 18:49 4282

Slettet bruker skrev Innlegget er slettet
Kursen burde vært NOK 25,- nå. Minst!
Kontur
05.01.2022 kl 19:58 4161

Vil stige mye i tiden fremover. Last opp og len dere tilbake
Slettet bruker
05.01.2022 kl 22:38 3927

Slettet bruker skrev Innlegget er slettet
Her var det ikke mye blue sky å se. Det meste fallt på wall street ikveld.
Vi ble alle overlumpet av fed. Borr sluttet ned 8 cent til 2,23,
VI får håpe de tryller frem kontrakt nummer 19 imorgen,og at olja vender opp igjen.
FUglen ser lite salgsvilje imorgen.Mange Gribber ønsker billige aksjer.
Redigert 05.01.2022 kl 22:48 Du må logge inn for å svare
Slettet bruker
06.01.2022 kl 09:37 3431

Slettet bruker skrev Innlegget er slettet
Se bloomberg nå. intervju med jeff currie goldmann sachs som sier det er begynnelse på en supersyklus i olje.commodities.
Husk fuglen gir allt for borr.hehhe
can go to 95 dollar very quickly.
Til hvalross og alle Dere som prater om høy oljepris,så virket denne Jeff currie veldig overbevist på retningen av olja.
Da kan vi Puste med magen,og la rente være rente.
Redigert 06.01.2022 kl 09:46 Du må logge inn for å svare
Slettet bruker
06.01.2022 kl 10:27 3346

Slettet bruker skrev Innlegget er slettet
STILLE I FJØSET.
Ingen grunn til det se en annen rigg aksje stiger nå.og olja er nå på 80.87
PÅ vei til over 81 dollar nå.
Redigert 06.01.2022 kl 10:32 Du må logge inn for å svare
Slettet bruker
06.01.2022 kl 10:40 3330

Da var olja over 81 dollar.
Nå kommer jeg ikke med noe mer for en liten stund.
Fuglen har overblikket i Skyen
Redigert 06.01.2022 kl 10:48 Du må logge inn for å svare
bingobongo
06.01.2022 kl 11:27 3333

Slettet bruker skrev Innlegget er slettet
https://no.wikipedia.org/wiki/Ekkokammer
VårDitto
06.01.2022 kl 12:12 3295

Spot on, bingo!
Kan gjentas på opptil flere tråder og om flere skribenter som åpenbart tror at forumet er til kun for dem og for å bremse deres bipolare topper og bunner.
Slettet bruker
06.01.2022 kl 12:23 3342

😀😀😀😀😀
Slettet bruker
06.01.2022 kl 12:28 3413

🖐🖐
Slettet bruker
06.01.2022 kl 12:36 3400

Du forstår humor iallefall.
Jeff currie og oljepris,og litt bloomberg oppdateringer er seriøst.
Kanskje fuglen bør holde Gode nyheter for seg selv.
For Bingo bingo er trader
Redigert 06.01.2022 kl 12:38 Du må logge inn for å svare
bingobongo
06.01.2022 kl 12:47 3412

bingobongo har 150,000 borr... første kjøpt i 2020
Slettet bruker
06.01.2022 kl 12:54 3421

Bingo Bingo tolket idag fuglen korrekt,det var kun det var lite innlegg her,så jeg dro den litt langt.
Beklager Bingo Bingo.
Hilsen D.F
Redigert 06.01.2022 kl 12:59 Du må logge inn for å svare
Slettet bruker
06.01.2022 kl 14:58 3316

Tusen Takk hvalross.
Fuglen farer ikke med løgn.
Slettet bruker
06.01.2022 kl 15:24 3298

Er du med å flakse litt over på https://stocktwits.com/symbol/BORR? Kall meg gjerne naiv, men for egen del er jeg overbevist om at fokus, energi, og entusiasme som du Birdman besitter kan vekke retail og påvirke merkbart en aksje med så lite omsetning som amerikansk Borr
oppturen
06.01.2022 kl 15:25 3350

Kursen er jo under 20 i juniten.