Finansavisen - Hegnar Medias resepsjon
Tlf: 23 29 63 00
Besøksadresse:
Hoffsveien 70 A
0377 Oslo
Postadresse:
Finansavisen
Boks 724, Skøyen, 0214 Oslo

Kontakt redaksjonen

Finn personen du leter etter nedenfor, eller benytt vårt tipsskjema, eller send epost til tips@finansavisen.no

Kontakt regnskapsavdelingen.

Faktura og regnskapsspørsmål som ikke omhandler abonnement kan rettes til vår regnskapsavdeling i Hegnar Media.
Company No. 930213675

Kundeservice

Administrer ditt abonnement på Min side
FAQ, se vår liste over ofte stilte spørsmål og svar

Kontakt kundeservice

Tlf: 23 33 91 50
Faks: 23 33 91 51

Redaksjonen

Steinar Grini

Redaktør

E-post: steinar.grini@finansavisen.no

Telefon: 907 65 576

Stein Ove Haugen

Nettredaktør

E-post: sohaugen@finansavisen.no

Telefon: 900 24 833

Henrik Charlesen

Redaksjonssjef

E-post: henrik.charlesen@finansavisen.no

Telefon: 926 36 088

Kaare Martin Granerud

Redaksjonssjef Eiendom

E-post: kaare.martin.granerud@finansavisen.no

Telefon: 970 55 016

Henning Christensen

Journalist

E-post: henning.christensen@finansavisen.no

Telefon: 958 12 922

Lena S. Falck

Journalist

E-post: lena.s.falck@finansavisen.no

Telefon: 975 31 275

Jone Frafjord

Journalist

E-post: jone.frafjord@finansavisen.no

Telefon: 970 55 030

Hans Iver Odenrud

Journalist

E-post: hans.iver.odenrud@finansavisen.no

Telefon: 958 16 230

Bjørn Henning Grandal

Journalist

E-post: bjorn.henning.grandal@finansavisen.no

Telefon: 970 55 029

Grunde Grimstad

Journalist

E-post: grunde.grimstad@finansavisen.no

Telefon: 913 80 381

Anders Horntvedt

Journalist

E-post: anders.horntvedt@finansavisen.no

Telefon: 975 17 334

Silje Sundt Kvadsheim

Journalist

E-post: silje.sundt.kvadsheim@finansavisen.no

Telefon: 970 55 023

Marius Mørch Larsen

Redaksjonssjef Premium

E-post: marius.morch.larsen@finansavisen.no

Telefon: 922 70 580

Frank Helge Njøsen

Journalist

E-post: frank.njosen@finansavisen.no

Telefon: 913 63 232

Hilde Oreld

Journalist

E-post: hilde.oreld@finansavisen.no

Telefon: 415 08 747

Ragnhild Viker Lunde

Journalist

E-post: ragnhild.viker.lunde@finansavisen.no

Telefon: 970 55 014