<iframe src="https://www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-W3GDQPF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">
bård tufte johansen
Komikere på børs etter stand up-svikt
Giertsen, Rosén, Antonsen, Tufte, Vågenes og en rekke komikere har kastet seg på børsen etter at inntektene sviktet fra scenen i coronaåret.
Rekordår for Bård Tufte – tok ut alt i utbytte
Bård Tufte Johansen reduserte egenkapitalen og unnet seg 6 millioner kroner i utbytte etter rekordåret 2020.
Slik ser TV-kjendisenes aksjeporteføljer ut
Kahoot og Vaccibody har gitt norske TV-kjendiser eventyrlig avkastning. Hallvard Flatland er én av dem.
Bård Tufte Johansens inntekter spratt til værs
TV- og humorprofil Bård Tufte Johansen (51) økte inntektene med rundt 170 prosent.
Kjendisenes droneeventyr
De drømmer om et droneeventyr i furuskogen utenfor Hønefoss. Så langt har Robot Aviation kostet eierne rundt 70 millioner. 
Bård Tufte Johansen tar ut fem mill. i utbytte
Bård Tufte Johansen henter ut over fem millioner i utbytte fra Seegood AS.
Millionene renner inn for komikerne
Bård Tufte Johansen har på to år tjent drøye 17 millioner kroner. Men har er ikke alene blant komikerne om å dra inn millioner.