<iframe src="https://www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-W3GDQPF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">

Agenda

Annonsørinnhold

Annonsørinnhold

Julekalender luke 16: Oslobukta

Om du ikke allerede har tatt turen til Oslobukta, bør du sørge for gjøre det i førjulstiden.

Midt i sentrumskjernen, med Barcode som en beskyttende vegg, ligger Oslobukta som en oase ned mot vannkanten. Med et fantastisk utvalg restauranter og butikker er det lett å gjøre førjulshandelen hyggelig.

Til forskjell fra de andre handlegatene i byen har Oslobukta en rekke unike konsepter – som den kombinerte butikken og restauranten Holzweiler Platz, en egen donut-kafé kalt Talormade, og flere butikker med nær og personlig service – deriblant Aspeli Oslobukta, Envelope 1976, Heaven Scent og Me and more.

På Heaven Scent får du en unik handleopplevelse levert av ansatte med stor lidenskap for arbeidet. Her kan du kjøpe julegaver med eksepsjonelle råvarer, godt håndverk, design og omtanke for miljøet.

Ull av ypperste kvalitet er en julegaveklassiker, og finnes til både store og små, henholdvis på Devolds egen concept store og på Lillelam. Om du er på utkikk etter noe godt å ta med til julebordet med vennegjengen finner du et bredt utvalg av fantastisk kjøtt, oster og andre spesialprodukter hos Annis Pølsemakeri.

Og gjør du julegavehandelen rett etter jobb kan du runde av med en middag på en av de mange restaurantene i området. På Nodee Skybar kan du nyte det asiatiske kjøkkenet på sitt beste med utsikt over Oslofjorden, mens du på Panorama Sørenga kommer tettere på vannet, og passende nok får servert grill- og sjømat. 

Dagens spørsmål: Hvilke to ting består Holzweiler Platz av? Send svaret ditt til julekalender@hegnar.no og merk emnefeltet med lukenummeret.

Vinneren av dagens luke får et gavekort på kr 2000,- som kan benyttes i Oslobuktas butikker og restauranter.

Premiene i Finansavisens julekalender er levert av Aker Brygge, Oslo Sportslager, Heimen Husfliden, Oslobukta.no, F&H Group, BMW, Neostrata, Et slag av gangen, Jacob Cohen, CHANGE Lingerie og Element Studio.

Ved å delta i konkurransen aksepterer du at fornavnet ditt kan publiseres på Finansavisen.no, dersom du blir trukket som vinner. Vi publiserer ikke etternavnet ditt. Vi bruker ikke kontaktinformasjon eller personopplysninger til andre formål enn trekning i julekalenderen, og all tilsendt informasjon blir slettet senest 14 dager etter at konkurransen er avsluttet. Vinnere blir kontaktet per e-post og annonsert på Finansavisen.no 25. desember 2022.

Annonsørinnhold